KAMPANYA

Yeni Teknoloji Yeni Model Sıralı Sistemler Uygun Fiyatlara ATEŞOĞULLARI LPG' DE 

Peşinatsız Peşin Fiyatına Vade Farksız 9 AY TAKSİT.....

BRC MY 11YERİNE,

BRC'nin en yeni modeli olan Seq32,   Çıktı

 SEQUENT PLUG&DRIVE  SEQ 56  
5-6-8 SİLİNDİRLİ ARAÇLAR İÇİN 
OBDII  LPG KİTPrins vsi KeihinEnjektörlü.(Hollanda)
Kit  MTM Eobd2
Bağlantılı Keihin  Enjektörlü (italy)
Mimgaz Hesaplı Sıralı
Karbüratör
lü Sistemler
Türkiye (İstanbul)

En Hesaplı En Ucuz Y
eni Teknoloji Sıralı Sistemler Yine Ateşoğulları LPG'd
Siz Saygıdeğer

Müşterilerimizin Bilgilerine...
ATEŞOĞULLARI LPG Niğde.

Üyelik Girişi

BRC’nin en yeni modeli olan Seq32,


BRC' nin 3 ve 4 silindirli araçlar için şimdiye kadar çıkardığı sıralı sistemlerin, eskiden yeniye doğru sıralanmış hali aşağıdadır:
Sequent FLY
Sequent FAST
Sequent 24
Sequent 24 MY07
Sequent 24 MY07 (Plug & Drive)
Sequent 24 MY10 (Plug & Drive
Sequent 24 MY11 (Plug & Drive,
Sequent 32 LPG Kiti. BRC'nin en yeni modeli olan Seq32, 3-4 silindirli sıfır ve ikinci el araçlarda maksimum performans ve ekonomi sağlar. EOBD bağlantısı gibi  ...

Yeni  BRC Platinum  LPG Kiti 

BRC’nin en yeni modeli olan Seq32, 3-4 silindirli sıfır ve ikinci el araçlarda maksimum performans ve ekonomi sağlar. EOBD bağlantısı gibi yeni fonksiyonları sayesinde araç parametlerini eksiksiz okuyup, en hassas kalibrasyonu yapar.

Manifold delmeden, kablo kesmeden montaj yapılır, aracınızın orijinalliğine sizin kadar önem verir.

Daha hızlı ve performansı yüksektir. 32 MGH mikro işlemci kullanan yeni 32 pinli ECU’lar; BRC R&D bölümünde geliştirmiş ve BRC tesislerinde üretilmiştir. Kompakt elektronik dizaynı ve kullanılan yüksek teknolojisi sayesinde ebatları küçültülmüş ve kontrol hızı artırılmıştır.
EOBD II bağlantısı sayesinde en hassas ayarları yapabilme ve aracın gerçek zamanlı parametrelerini kontrol edebilme imkanı verir.

ENJEKTÖR

Patentli taklidi mümkün olmayan enjektörü diğerlerinden ayıran en önemli özellik benzin enjektörleri ile aynı yapıya sahip olması ve aynı mantıkta çalışmasıdır. Bakım, ayar, temizlik gibi işlemler gerektirmez. Bu özellikleri sayesinde en hassas ayarların yapılmasına imkan sunar ve daima ilk günkü performansı ile çalışır.

REGÜLATÖRLER

Genius Regülatörü: Yılların getirdiği deneyim sayesinde kompakt olarak tasarlanan regülatörler, kolay montaj imkanı sağlar. En yüksek motor gücüne sahip araçlarda bile sorunsuz çalışır, maksimum performans sunar.

YAKIT SEÇİCİ ANAHTAR

Küçük ebatlarda modern tasarımına entegre buzzer da eklenmiştir.


BRC Sequent 32 LPG
( SEQUENT-24 MY 11 ) YENİ ÜRÜN ÜRETİM YILI 02/01/2011


3 ve 4 silindirli MPI (Çok Nokta Enjeksiyonlu) araclar icin BRC tarafindan gelistirilen yeni nesil SEQUENT-24 MY 11 sıralı gaz fazı enjeksiyon sistemleri, eski SEQUENT ve SEQUENT fast modellerine göre pazardaki araçlarla daha iyi teknolojik uyum gösteriyor. 2A bir ilke daha imza atarak, Avrupa ile ayni zamanda "SEQUENT-24 MY 11" kitlerini bayi ve musterilerimize sunmanin hakli gururunu yasıyoruz.

1-Daha gelişmiş ECU ve yazılım.
2-Daha sessiz ve hızlı enjektörler.
3-Sistemlerimizde soğuk motorda lpg geçiş için iki şart vardır süre ve sıcaklık geçiş için önceki modellerimizde her iki şartın gerçekleşmesi gerekiyordu,MY-11 da ise geçiş için iki şartdan birinin gerçekleşmesi yeterlidir.
4-Geçiş de herhangi bir sıkıntı çıkartmaz çünkü MY-11 geçiş stratejisi de farklı geçiş sırasında silindirleri tek tek lpg'ye almaktadır.


 

FSİ VE TSİ VAG ARAÇLAR İÇİN
Sequent FSI Kitleri 4 silindirli FSİ (Direk Enjeksiyonlu) araclar icin BRC tarafindan gelistirilen yeni nesil SEQUENT Direk Enjeksiyonlu sistemleri

6 VE 8 SİLİNDİR ARAÇLAR İÇİN
Sequent Plug&Drive 4 - 5 - 6 - 8 Silindir5 ve 6 silindirli Çok Nokta Enjeksiyonlu araclar icin BRC tarafindan gelistirilen yeni nesil SEQUENT-Plug &Drive sıralı enjeksiyon sistemleri

 

SEQUENT 24-MY 07 (Sıralı Gaz Enjeksiyon Sistemleri) 3 ve 4 silindirli MPI (Çok Nokta Enjeksiyonlu) araclar icin BRC tarafindan gelistirilen yeni nesil SEQUENT-24 MY 07 sıralı gaz fazı enjeksiyon sistemleri, eski SEQUENT ve SEQUENT fast modellerine göre pazardaki araçlarla daha iyi teknolojik uyum gösteriyor. 2A bir ilke daha imza atarak, Avrupa ile ayni zamanda "SEQUENT-24 MY 07" kitlerini bayi ve musterilerimize sunmanin hakli gururunu yasiyor.

 

  

           

 

            

 

            

 

       

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret445236
LPG MONTAJI

SEAT Leon BRC montajıSEAT LPG MONTAJI

RENO CİLO BRC MONTAJIRENO CİLİO

Site Haritası
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.09816.1225
Euro6.58766.6140
Hava Durumu
Takvim