KAMPANYA

Yeni Teknoloji Yeni Model Sıralı Sistemler Uygun Fiyatlara ATEŞOĞULLARI LPG' DE 

Peşinatsız Peşin Fiyatına Vade Farksız 9 AY TAKSİT.....

BRC MY 11YERİNE,

BRC'nin en yeni modeli olan Seq32,   Çıktı

 SEQUENT PLUG&DRIVE  SEQ 56  
5-6-8 SİLİNDİRLİ ARAÇLAR İÇİN 
OBDII  LPG KİTPrins vsi KeihinEnjektörlü.(Hollanda)
Kit  MTM Eobd2
Bağlantılı Keihin  Enjektörlü (italy)
Mimgaz Hesaplı Sıralı
Karbüratör
lü Sistemler
Türkiye (İstanbul)

En Hesaplı En Ucuz Y
eni Teknoloji Sıralı Sistemler Yine Ateşoğulları LPG'd
Siz Saygıdeğer

Müşterilerimizin Bilgilerine...
ATEŞOĞULLARI LPG Niğde.

Üyelik Girişi

ANASAYFA

  • 1
  •  
  • 2
  •  
 
 


 
Aracım çok yakıyor hangi oto gaz markasını aracıma taktırmalıyım artık bu soruları düşünmeyin. 

Size en yakın  Brc, Ecotech, Kitmtm, Prins, Mimgaz, Akl, Atiker,Ateşoğulları otogaz dönüşüm, merkez bayisine, ulaşarak uygun ödeme koşulları ile aracınıza uyumlulu olan lpg  sistemi taktırarak rahata kavuşun. 

Lpg kit sistemleri yarış arabaları, jeep, spor arabalar ve birçok lüks sınıfta kullanılmaktadır üstün performans sağlayan  hakkında ve ürünleri hakkında internetten araştırma yaparak kendi çapınızda sonuç alabilirsiniz yorumlarda tavsiye eden ve tavsiye bekleyenlerden bilgi alabilirsiniz,

Mercedes, honda, wolsvagen, mitsubishi, toyota, renault, fiat, bmw, suzuki ve birçok marka kit lpg dönüşüm sistemlerini tercih etmiştir.

Fiyatları ile ve uygun ekonomik hatta ödeme yaparken aylık benzine verdiğiniz paradan arttırarak kâra hemen geçmeye başlayabilirsiniz lpg sistemleri kredi kartına 10 veya 12 taksit ile Ateşoğulları lpg dönüşüm firması aracınıza montaj hizmeti vermektedir detaylı fiyat bilgisi ve otogaz hakkında bilgiler için yetkili servisimizi arayabilirsiniz.

 

TMS Otogaz 
TMS OtogazTMS OtogazTMS Otogaz
 LPG (Otogaz) nin Çevreye etkisi
TMS OtogazTMS OtogazTMS Otogaz
 Bütün Dünya LPG kullanıyor.
TMS OtogazTMS OtogazTMS Otogaz
 Otogazın en büyük avantajlarından biri çevreci olmasıdır. Otogaz, çevre ve hava kirliliğini önlemek için çok uygun bir alternatif yakıttır.
 Karbondioksit emisyonu diğer yakıtlarla karşılaştırıldığında düşük seviyede olduğundan sera etkisi minimum düzeydedir. Ayrıca otogaz, zehirli olmadığı için toprağa ve suya zarar vermez
TMS OtogazTMS Otogaz
 Bugün dünya genelinde en yaygın ve kabul görmüş çevreci alternatif yakıt otogazdır. Dünya çapında 12 milyon araç otogaz kullanmaktadır.
 Dünyanın birçok ülkesinde LPG, çevrenin korunması ve hava kirliliğinin önlenmesi için kullanılıyor; hatta devlet tarafından vergi teşvikleri veya otomobil üreticileri tarafından fabrika çıkışlı LPG’li araç üretimi ile teşvik ediliyor. 


driving schoolsdriving test
 LPG Kış aylarında sorun yapar mı?


TMS OtogazTMS OtogazTMS Otogaz
 Otogaz yeterince güvenli mi?
TMS Otogaz
 Dönüşümü ehil ellerde yapılmış ve kaliteli yakıt kulla-nan LPG sistemle-rinde soğuk hava-ya bağlı sorunların yaşanabilme ihti-mali benzin ve motorindeki oranla aynıdır.
 
 Hatta bazı firmaların yeni geliştirdiği kış aylarına özel propanı arttılmış LPG ile sisteminiz diğer yakıt türlerinden daha sağlıklı çalışır. 
uk driving schools
TMS OtogazTMS Otogaz
 Otogaz, güvenli bir yakıttır. İstasyon larda stoklama ve dolum, araçlarda dönüşüm ve ürün- de içerik; standart- lara uygun olduğun da otogazın kullanı- mı son derece gü- venlidir.
 
 Otogaz ve LPG kullanımında oluşan sorunların nedeni, tamamen standart dışı ve yanlış uygulamalarda


TMS OtogazTMS Otogaz
 LPG aracıma zarar verir mi?


TMS OtogazTMS Otogaz
 Otogaz ne kadar ekonomik?
TMS Otogaz
 Aksine motora faydaları vardır. Hava ile çok iyi karıştığından, yan-manın verimi yük-sektir. Karteldeki yağın incelmesi önlenmiş olacağın-dan, yağlamanın kalitesi bozulmaz ve yağ değişim süresi uzar.
 Oktan sayıları çok yüksek olduğundan, motorun sıkıştırma oranının yükselmesine olanak sağlar. ( 10/1-12/1 ). Yandıktan sonra silindirlerde artık bırakmaz. Silindirdeki yağ filminin yırtılması söz konusu olmadığından, motor parçalarının ömrü uzar. Onarım harcamaları azalır:
uk driving schools
TMS OtogazTMS Otogaz
 Günümüzde, oto-gazın pompa fiyatı, benzinin tam olarak yarısı. Enerji de-ğerleri incelendiğin-de ise, 1 birim ben-zinin 1.3 birim oto-gaza denk gelmesi nedeniyle, otoga-zın benzine göre net ekonomisi, %40  olmaktadır.
 Örneğin, İstanbul ile Ankara arasını katalog değerlerine göre benzinle 250 YTL masrafla giden bir araç, otogaz kullanarak 130 YTL’lik bir harcama yapabiliyor. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yağlamada mucize koruma

Aşınma azaltıcı,Akışkanlık düzenleyici
 2 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret445249
LPG MONTAJI

SEAT Leon BRC montajıSEAT LPG MONTAJI

RENO CİLO BRC MONTAJIRENO CİLİO

Site Haritası
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.09816.1225
Euro6.58766.6140
Hava Durumu
Takvim